ممکن است بارها این اتفاق برایتان افتاده باشد که باتری خودرو شما خوابیده باشد و هنگام استارت زدن با مشکل روبرو شوید و دچار دردسرهای خالی شدن باتری و انجام راه کار قدیمی، ” باتری به باتری” بشوید. اگر در این موقع ماشینی برای کمک پیدا نکنیم، باید منتظر آمدن امداد خودرو بمانیم که ممکن است ساعت‌های طولانی این کار زمان ببرد.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اما شما با داشتن استارتر خودرو نیازی به انجام هیچ کدام از این راه‌کارها نخواهید داشت. استارتر خودرو لینکومن در واقع پاوربانکی برای شارژ کلیه لوازم الکترونیکی نیز هست که با توجه به وابستگی به دنیای تکنولوژی امروز، همراه داشتن یک منبع برق برای شارژ کلیه لوازم الکترونیکی (مانند لپ تاپ، موبایل، تبلت، GPS و غیره) اجتناب‌ناپذیر است. پاوربانک لینکومن دارای یک خروجی USB برای استارت خودرو و یک چراغ قوه قوی برای استفاده در شرایط سخت است.

محصول فوق وسیله‌ای بسیار کاربردی بوده که با کمک آن می‌توانید به استارت خوردن بهتر خودرو در هنگام ضعیف بودن باتری کمک کنید. این محصول مانند یک پاوربانک برای شارژ کردن موبایل و تبلت طراحی شده و با وجود چراغ قوه‌ای که دارد می‌تواند در مواقع ضروری نور مورد نیاز را تامین کند.

طراحی و ساخت

اگر به این محصول به عنوان یک پاور بانک نگاه کنیم با ۲۸۰  گرم وزن، در رده‌ی پاوربانک‌های با وزن معمولی به حساب می‌آید. اما این محصول تنها یک پاور بانک نیست بلکه یک جامپ استارتر نیز به حساب می‌آید که برای جریان بسیار بالای لحظه‌ی استارت خودرو طراحی شده است. پس می‌توان CJ 75 را با توجه به کارایی که دارد یک محصول جمع و جور و سبک دانست.

لینکومن برای این محصول امکانات قابل قبولی را در نظر گرفته است. یکی از ویژگی‌های جامپ استارتر سیگمایزر چراغ ال ای دی فوق العاده پرنور و سه حالته  آن است. این چراغ قوه در خودرو و در مواقع اضطراری می‌تواند به شما کمک کند.

ولتاژ خروجی این شارژر همراه و استارتر خودرو ۵٫۰ ولت است و شدت جریان خروجی ۲٫۴ آمپری دارد. ظرفیت این شارژر همراه و استارتر خودرو سیگمایزر ۷۵۰۰ میلی‌آمپرساعتی است و از طریق نشانگر LED میزان شارژر باتری را نشان می دهد. همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردیم، جامپ استارتر سیگمایزر علاوه ‌بر استارتر می‌تواند برای شارژ دستگاه‌هایی از قبیل گوشی‌های موبایل، تبلت، دوربین دیجیتال، موزیک‌پلیر و… مورد استفاده قرار گیرد. جریان خروجی مورد نیاز برای شارژ موبایل ۱ آمپر است ولی با توجه به اینکه خروجی این محصول ۲٫۴ آمپر است می‌تواند موبایل شمار را سریع‌تر شارژ کند.

شارژر همراه و استارتر خودرو سیگمایزر ظرفیت ۷۵۰۰ میلی آمپرساعت

به همان اندازه که داشتن لاستیک زاپاس اهمیت دارد، داشتن شارژر همراه و استارتر خودرو نیز از ضروریات محسوب می‌شود. بدون شک هنگامی به اهمیت آن پی خواهید برد که دست به سوئیچ می‌برید تا خودرو را روشن کنید؛ اما این اتفاق به دلیل خالی‌شدن باتری نمی‌افتد. جامپ استارتر سیگمایزر علاوه‌بر استارتر خودرو، با ظرفیت ۷۵۰۰ میلی‌آمپر ساعت و داشتن ۱ درگاه USB می‌تواند به‌عنوان شارژر همراه برای شارژ دستگاه‌هایی از قبیل گوشی موبایل، تبلت و… مورداستفاده قرار گیرد. این دستگاه با مجهزشدن به چراغ‌قوه سه حالته، انبر اتصال به باتری خودرو و کابل شارژ گوشی محصولی همه‌فن‌حریف برای روزهای پردردسر محسوب می‌شود.

۷۵۰۰mAh Capacity
DC 1A-5V Input
DC 2A-5V / Auto Output
۲۴۰G Weigh
Lithium Polymer Type
Plastics ABS Materials
۲۱*۸۳*۱۴۶ Dimensions
۱ Year Guaranty
LED Indicator light, Active Key, Triple Flashlights Features