درباره شرکت پرینزت

شرکت پرینزت و سونوفکس در سال ۱۹۸۹ تأسیس شد و در حال حاضر بزرگترین تولید کننده محصولات انتقال مستقیم و حرارتی ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۱۳۴۸۵ با تأیید مستقیم در جنوب شرقی آسیا است. پرینزت با پشتوانه ۲۷ سال تجربه در صنعت کاغذهای حرارتی ، به یک تولیدکننده کامل محصولات حرارتی تبدیل شده است.

کاغذ پرینتر جوهر افشان گلاسه مات پرینزت مدل 190GSM بسته 20 عددی
پرینزت با بهره گیری از ۲ سایت کارخانه که در مساحت ۴۰،۰۰۰ متر مربع قرار دارد ، بیش از ۲۰ دستگاه چاپ و بیش از ۴۰ دستگاه برش پیشرفته دارد که توانایی انجام سفارشات با حجم بالا را در اختیار مردم قرار می دهد. توانایی های عملیاتی و دانش فنی این شرکت و  مشارکت های OEM را با چندین مارک اصلی به دست آورده تا امروز توانسته است با شرکت های بزرگ و معتبر در سراسر جهان رقابت کند. علاوه بر این ، محصولات تأیید شده و CE تأیید شده این شرکت باعث تقویت بیشتر حضور این مارک جهانی در بیش از ۹۰ کشور در سراسر جهان شده است.

کاغذ عکس نیمه گلاسه ابریشمی بپرینزت مدل 200GSM

در این راستا شرکت هیرتاش ارتباط بصورت موثر در زمینه واردات محصولات این شرکت در حال فعالیت میباشد.

کاغذ عکس گلاسه فوق العاده براق پرینزت مدل Ultra Glossy 200GSM سایز A4 بسته 20 عددیکاغذ عکس گلاسه سونوفکس مدل Standard Glossy 150GSM سایز A4 بسته 50 عددیکاغذ عکس ابریشمی نیمه گلاسه پرینزت مدل Silky Semi Glossy 260GSM سایز A4 بسته 20 عددی