خدمات گارانتی مشتریان

خدمات گارانتی هیرتاش ارتباط شامل مشتریان واقعی “شما” خواهد بود.

مشتری واقعی هیرتاش ارتباط: افرادی که از محصولات تحت گارانتی ما به خوبی و در راستای ایفای نقش محصول استفاده میکنند.

بدیهی است ضمانت (گارانتی) خدمات پس از فروش شامل محصولات تقلبی نمیگردد.

خدمات پس از فروش

سه روز امکان استرداد محصول

در صورت هر گونه اشتباه از سوی وگـر ایران اعم از ارسال محصول اشتباه یا وجود ایراد و نقص در محصول ، سفارش شما به صورت رایگان مرجوع شده و در این موارد فروشگاه بلافاصله کالا را برای مشتری تعویض و در صورتیکه موجودی آن تمام شده باشد ، به صلاحدید مشتری کالا را با مدل مشابه تعویض یا وجه مشتری را عودت می نماید .

چه مواردی شامل گارانتی نمی شود؟

۱٫ عدم ثبت شماره سریال گارانتی در وبسایت حداکثر یک هفته از تاریخ خرید

۲٫ صدمات و ضایعات و شکستگی ناشی از ضربه ، سقوط ، حمل ونقل ، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی ، آتش و حرارت زیاد ، گرد و غبار شدید ، نوسانات برق ، رعد و برق و حوادث طبیعی

۳٫ استهلاک تدریجی محصول از قبیل سایش و رنگ رفتگی

۴٫ استفاده غلط از دستگاه یا مواردی خارج از سازگاری و استانداردهای تعیین شده برای دستگاه یا عمل نکردن به نکات ذکر شده در دفترچه راهنمای دستگاه ها

۵٫ دستگاه هایی که دستکاری شده و یا توسط اشخاصی به جز نمایندگان مجاز هیرتاش ارتباط تعمیر شوند.

۶٫ هر نوع دستکاری ، خدشه یا کنده شدن برچسب سریال یا هولوگرام ، مشخصات دستگاه یا هر نوع دستکاری یا آسیب برگ ضمانت نامه و یا عدم ثبت نام حداکثر یک هفته پس از خرید محصول در وبسایت

۷٫ مشکلات ناشی از خدمات رسانه ای شرکت های متفرقه و یا مشکلات ناشی از خدمات دانلود آن ها از طریق گوشی (مربوط برخی محصولات همانند انواع مودم, تبلت و اسمارت فون و… )

۸٫ هزینه های مرتبط با خرابیهای ناشی از نصب هر گونه نرم افزار یا برنامه که توسط شرکت هیرتاش ارتباط طراحی و یا تایید نشده باشد.

۹٫ هرگونه خرابی در اثر استفاده از باتری و لوازم جانبی تاییده نشده از سوی شرکت هیرتاش ارتباط

۱۰٫ هر گونه خرابی در اثر استفاده نادرست از دستگاه و یا عمل نکردن به دستور العمل های ذکر شده در دفترچه راهنما

۱۱٫ اقدام به سرویس، تعمیر یا هر گونه تغییر در محصول توسط نمایندگی غیر مجاز

۱۲٫ تعمیر و یا دستکاری شماره سریال دستگاه (برای موبایل IMEI) و یا در کارت

۱۳٫ به روز رسانی فریم ور دستگاهها (این مهم در مدت گارانتی فقط توسط شرکت و بدون هزینه انجام خواهد گردید)

۱۴٫ گارانتی تعویض صرفا برای دستگاههایی میباشد که مشکلات پایه ای داشته و مصرف کننده نقشی در قبال خرابی کالا نمیباشد. بعنوان مثال باتری پاوربانکی در مدت گارانتی برآمده شده (ورم کردگی دارد)؛ واحد گارانتی شرکت هیرتاش ارتباط بدون هیچ سوالی دستگاه را برای شما تعویض مینماید و یا در صورت عدم موجودی, نمونه ای مشابه با تایید مشتری تقدیم خواهد نمود.

سیاست مرجوعی و عودت

راهنمای مرجوع کردن کالا

بدون شک رضایت مشتریان ، اولین و مهمترین اولویت ما در وگـر ایران می باشد ، ما این اطمینان را به مشتریان میدهیم ، تمامی محصولات خریداری شده بر اساس انتظار و در شرایط مطلوب به دستشان برسد و در غیر اینصورت خریداران گرامی می توانند نسبت به مرجوع کردن محصول خریداری شده مطابق با شرایط اقدام کنند . تمامی محصولات که در سایت عرضه می شود ، باید از لحاظ فیزیکی سالم و بدون نقص به دست مصرف کنندگان گرامی برسد و این تعهد ما به مشتریان عزیز می باشد .

ضوابط و محدودیتهای در مرجوع کردن کالا چیست ؟

وگـر ایران تضمین می کند ، کلیه کالاهای موجود در وب‌سایت با نشان اصالت و از نظر فیزیکی سالم به دست مشتریان گرامی برسند و ضمناً یادآور می شود ، به دلیل رعایت کردن مسائل بهداشتی و اهمیت سلامت مشتریان و حقوق مصرف کنندگان گرامی ، محصولات آرایشی و بهداشتی ، بعد از تکمیل خرید و دریافت کالا توسط مشتری به جز شرایط خاص ، تعویض و یا مرجوع سفارشات امکانپذیر نمی باشد . از اینرو توصیه می شود قبل از سفارش محصول ، هنگام انتخاب محصولات ، پس از مطالعه توضیحات ، شامل : کاربرد و روش مصرف ، اطمینان حاصل نموده و سپس نسبت به خرید خود اقدام فرمایید . درصورت عدم آگاهی ، اطلاع و ناتوانی مشتری در نحوه استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول ، تمامی مسئولیت های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه اینترنتی وگـر ایران ، در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت .

نکات مهم هنگام تحویل گرفتن سفارش از مامور پست چیست ؟

 • مشتریان محترم موظف هستند هنگام تحویل گرفتن سفارش مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید .
 • هنگام تحویل گرفتن کالا ، مشتریان محترم موظف هستند در حضور مامور پستی و قبل از امضاء رسید تحویل کالا ، از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردند .

چه کالاهایی امکان مرجوعی دارد ؟

 • کالاهایی که تاریخ انقضای آن سپری شده باشد
 • ارسال کالای اشتباهی و عدم تطابق کالای دریافتی با کالای ثبت شده در سبد خرید
 • وجود خرابی در محصول قبل از باز کردن پلمپ

شرایط مرجوع کردن کالا چیست ؟

 • باز نشدن پلمپ محصول و باز نشدن سلفون و کارتن محصول
 • مرجوع کالا قبل از ۷ روز از تاریخ دریافت محصول توسط پست
 • هماهنگی با واحد پشتیبانی قبل از مرجوع کردن کالا
 • کالاهای خریداری شده در حراج یا تخفیفات ویژه ، امکان مرجوع ندارند.

نحوه مرجوع کردن کالا چگونه است؟

 • ثبت درخواست از طریق تماس
 • بررسی اولیه درخواست توسط کارشناسان
 • تماس با مشتری و هماهنگی جهت بازگشت کالا
 • ارسال محصول مرجوعی توسط مشتری
 • ارسال فاکتور خرید محصول به همراه کالا
 • دریافت کالای مرجوع شده و بررسی نهایی توسط کارشناسان
 • جایگزین کالای مرجوعی و ارسال مجدد به مشتری

سرنوشت کالاهای مرجوع شده چیست ؟

کالاهای مرجوع شده ، عمدتاً شامل ۲ دسته هستند ، یک دسته شامل کالاهایی هستن که دارای خرابی و ایراد می باشند که امکان فروش مجدد آن اصلا مقدور نمی باشد ، این دسته از محصولات را به شرکت تامین کننده مرجوع کرده و اجناس سالم و جدید ، جایگزین آن دریافت خواهد شد و دسته دوم ، کالاهایی هستند که از لحاظ بسته بندی و یا بر اساس سلیقه مشتری مرجوع شده است . این دسته از کالاها ، چون سالم هستند و هیچ مشکلی در خود محصول نمی باشند (مثلا کارتن بسته بندی دارای له شدگی می باشد )، با قیمت پایین تر به کارکنان وگـر ایران فروخته خواهد شد و یا در فروشهای ویژه با تخفیفات و قیمت مناسب تر به حراج گذاشته خواهد شد .

مراحل بررسی و ثبت گارانتی

مشتری گرامی به منظور تکریم شما، ما بر آن شدیم تا به دنبال راهی باشیم تا خدماتی درخور شان والای شما ارایه نماییم. بنابرین سامانه ثبت و پیگیری گارانتی محصول را راه اندازی نمودیم تا با ثبت گارانتی محصولتان در فاصله یک هفته پس از خرید، شما و ما از اصل بودن کالا اطمینال حاصل نمائیم. پس از ثبت گارانتی سیستم یک کد رهگیری به شما ارایه خواهد داد که بایسته است آنرا تا پایان مدت گارانتی حفظ نمایید.

هشدار: عدم ثبت گارانتی در مهلت مقرر به منزله ابطال گارانتی بوده و در زمان نیاز، شرکت هیچ گونه تعهدی نسبت به ارائه سرویس به شما نخواهد داشت.

روش مراجعه به گارانتی

در صورتی که کالای شما نیاز به گارانتی دارد خواهشمند است به ترتیب به موارد زیر عمل نمایید.

۱- تاریخ لیبل سبز رنگ گارانتی محصول را چک فرمایید. (محصولات خریداری شده از دیجی کالا در صورت ثبت در سایت، ۱۲ ماه از گارانتی خواهند داشت)

۲- شماره رهگیری ثبت گارانتی در سایت را از ایمیل خود برداشته و با آن شماره به واحد گارانتی شرکت به شماره ۴۱۲۵۶۵۶۶-۰۲۱ تماس حاصل نمایید؛ کارشناسان ما جهت تعویض یا تعمیر کالای معیوب شما (بسته به نوع گارانتی) نزدیکترین دفتر خدمات مشتریان شرکت را معرفی نموده و در روز مقرر کالا را از شما تحویل خواهند گرفت.

هشدار: مراجعه بدون هماهنگی به شعب تنها زمان شما را از بین خواهد برد و کارشناسان ما کالای معیوب را تحویل نخواهند گرفت.